זיוה אבנרי,אימון למציאת עבודה, התמודדות עם פיטורים,אימון אישי, מאמנת אישית,מאמן אישי,מאמן ברמת גן,אימון להצלחה,,coachung,אימון להצלחה בכל תחומי החיים. - התמודדות עם פיטורים
דף הבית >> התמודדות עם פיטורים
התמודדות עם פיטורים          
 
התמודדות עם פיטורים
אף אחד מאתנו – לצערי – לא חסין מפני פיטורים,אם זה לא קרה לך זה עלול לקרואת לך בשלב זה או אחר .
הסיבה לפיטורין אינה חשובה ,מה שחשוב הוא שמתאריך מסוים אתה כבר לא נחשב עובד בחברה X, כבר לא תקבל הזמנות לאירועי החברה, כבר לא תהיה יותר שייך למקום העבודה שהיית רגיל להגיע אליו באופן קבוע . מקור ההכנסה כבר לא צפוי ואתה נכנס לתקופה של אי וודאות * מהיכן תגיע הפרנסה? כאן עולות הרבה שאלות הישרדותיות וחברתיות גם יחד .
החדשות הטובות הן : שברגע שמתמודדים נכון עם כל עניין הפיטורים יש אופק ומכאן אפשר רק לצמוח . החדשות הפחות נעימות הן : אם לא מתמודדים נכון עם הפיטורים אנו עלולים לגרור אחרינו ,כל החיים התעסוקתיים שלנו , "גרורות " של עלבון , התגוננות ,פחדים ושאר מחבלי הצלחה וזה חבל .
קבלת מכתב פיטורין ? בוא תתמודד עם זה נכון ותשחרר את עצמך אחת ולתמיד . גם אם הפיטורין הם מיוזמתך -יש כאן אוסף של רגשות שצריך להתייחס אליהם הרי יש סיבה אמתית לעזיבתך את העבודה וחשוב להבין לעומק מה קרה כאן , אפה אתה לוקח אחריות? מה בשליטתך ? מה למדת מהאירוע? ועוד. יש כאן הזדמנות ללמוד איך אפשר לעשות את הדברים אחרת שיביאו למציאות טובה יותר עבורך במקום העבודה החדש שלך .
באימון להתמודדות עם פיטורין אנחנו עובדים במקביל על שלושה רובדים :
  1. רובד רגשי – משקמים את תחושת הערך העצמי והדימוי העצמי (במידה ויש צורך )
  2. הרובד החשיבתי – הבנת האירוע ,מה למדנו ? איך נדע לזהות בעתיד "נורות אדומות" ומה נוכל לעשות איתם. נתכנן גם את מערכת הצעדים הבאה שלנו – מה אנחנו עושים מכאן והלאה.
  3. הרובד ההתנהגותי – מה עושים ממחר בבוקר ? איך מתכננים זמן בעת חיפוש עבודה ? תכנון נכון של תקציב בזמן הבטלה ? חיפוש עבודה , כתיבת קורות חיים , הכנה לראיונות וכו'.
 
המטרות האימוניות בעת התמודדות עם פיטורין הן : אוורור וניקוי רגשות קשים בעקבות הפיטורין ומציאת עבודה חדשה כמה שיותר מהר .
מניסיון שלי  תהליך להתמודדות עם פיטורין עורך בין 12- 15 מפגשים שבועיים  כשבמהלך התהליך לרוב המתאמן מוצא עבודה .
 
בשורה התחתונה – התמודדות עם פיטורין בצורה טובה תוביל לאיכות חיי תעסוקה טובים יותר בעתיד עם הבנה רחבה יותר להתמודדות בקריירה בכלל ולומדים דבר אושניים (או יותר – על יחסים בין אישיים)
שיהיה בהצלחה 😊
 
 
 
 
מפוטר ? אתה לא לבד השאר פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תששלום.
המלצה !
יש להערך כלכלית לתקופה של לפחות 9 חודשים קדימה על מנת למזער נזקים כלכליים .ברגע שנכנסת לך קצבת אבטלה הבנק אוטומטית מפסיק להתייחס לקצבה כשכר חודשי : שים לב להלוואות ,משכנתאות ,ובכלל לכול ההתנהלות הכלכלית בתקופה הקרובה . לפרטים למידע נוסף השאר פרטים