ההזדמנות שלך להצלחה

אימון להצלחה בכל תחומי החיים. - אימון תעסוקתי
דף הבית >> אימון תעסוקתי
אימון תעסוקתי          
 
מחפש עבודה?
מעוניין לשנות מקום מקום עבודה
אימון למציאת עבודה בחמישה שלבים פשוטים 

מטרת תהליך האימון : להגיע כמה שיותר מהר למצב בו אתה משתלב בעבודה במשרה ובתנאים שאתה מעוניין בהם. כדי להגיע לתוצאה הזו אנו נעבוד בשלבים הבאים:
שלב ראשון :
נזהה ונגדיר מהם המשאבים שעומדים לרשותך כמשאב אנושי חיוני למקום העבודה. נזהה את כל הכישורים והיכולות שלך ,גם את אלו שלא חשבת שקיימים בך. הרבה מתאמנים מוצאים כי תהליך זיהוי היכולות מעצים אותם ונותן להם הרבה כוח וחושף בפניהם מידע על עצמם שלא שמו לב אליו לפני התהליך. זה כייף להכיר את הצדדים הטובים והחזקים שקיימים בך.
שלב שני:
נזהה את האיומים: הקשיים שהיו בעבר וכיצד מתמודדים אתם בעתיד. מתאמנים רבים מדווחים על קושי תקשורתי עם הבוסים ,הכפיפים, הסביבה, לקוחות וקשיים נוספים כגון תנאי עבודה, שכר וכד'. בשלב זה נזהה את אותם הגורמים המפריעים ונלמד כיצד להתמודד אתם ,נפיק לקחים ונמשיך הלאה בביטחון עם הרבה מוטיבציה למצוא את המשרה הנחשקת עבורך.
שלב שלישי:
ניהול זמן יעיל בעת חיפוש עבודה ובכלל ניהול כל המשאבים העומדים לרשותך. בשלב זה נציב מטרות ויעדים, נתכנן את הזמן בצורה יעילה, נתמקד במה שאתה יכול ומסוגל לעשות כבר עכשיו כדי להשיג את המשרה הנחשקת. כאן נלמד כל מני טכניקות יעילות להשיג את המטרות ולעמוד ביעדים שהצבתה לעצמך. J (המטרה היא שהטלפון שלך יהיה מוצף בשיחות  כגון :"אנו שמחים לבשר לך כי התקבלה" ואת תבחר מתוך האפשרויות –למי אתה רוצה לענות בחיוב להצעת העבודה)
שלב רבעי:
הכנה לראיונות עבודה:
סביר להניח שאם הכול התנהל כשורה עד כה ,תקבל שיחות טלפון רבות שיכללו בתוכן גם ראיונות טלפונים וזימונים למיונים וכד'. בשלב זה אני נוטה להיות "קשוחה" קצת יותר כדי להכין אותך הכי טוב שאפשר לראיונות עבודה. ככל שנעבוד קשה יותר נקטוף יותר פירות. הכי אני נהנית כשמתאמנים מתקשרים אלי ואומרים שהם לא יודעים מה לעשות כי הם קיבלו תשובות חיוביות מכמה מקומות בו זמנית- כייף לא? לשם אני מכוונת בתהליך האימון.
שלב אחרון:
 שלב הפרידה זהו שלב יחסית קצר –פגישה אחת והיא חשובה בדיוק כמו כל התהליך . בשלב זה אנו מסכמים את אשר עברת בכל התהליך והעוצמות עוברות אליך. כי מכאן את כבר יודע וסומך על עצמך שתצליח להשתלב במשרה החדשה שלך .אני משתדלת לשמור על קשר טלפוני יחד עם זאת תמיד אני מוכנה לעמוד לרשותך בכל עת.

 
 
שינוי מקום עבודה
המטרת תהליך האימון :להגיע למצב בו מתאמן ירגיש את התשוקה, המימוש והרצון לקום בבוקר למקום הרצוי.

אף אחד לא ראוי לקום בבוקר למקום עבודה ,שאמנם מפרנס אך זו הסיבה היחידה שלשמה הוא מגיע לעבודה.
שלב ראשון 
 תחילה אנו מבררים מהי הסיבה האמתית לרצון לשינוי.הרבה מתאמנים חשים כי הם רוצים לעזו אך לפעמים הקושי במקום העבודה הוא שגורם להם להתעייף מצד שני ישנם מתאמנים שהבינו כי המימוש שלהם נמצא במקום אחר. לכן חשוב מאוד לברר באופן מעמיק ויסודי מה מסתתר מאחורי הרצון לשנות-לפני שמגישים מכתב התפטרות!

שלב השני
אנחנו בודקים את האלטרנטיבות הקיימות וגם את אלו שאפילו לא חשבת שקיימות(אני מאמינה שלכול קושי יש הרבה דרכים לצאת ממנו) היתרונות והחסרונות ,המחירים והרווחים. כאן אנחנו בוחנים את כל האפשרויות באמצעות סיעור מוחות -וכן בודקים גם את האפשרות של מציאת פתרונות במקום העבודה הקיים כאלטרנטיבה נוספת.
שלב שלישי:
הבחירה בדרך הטובה ביותר עבורך, היכן אתה תרגיש את המימוש, השמחה ואת חדוות היצירה.מהו המסלול הטוב ביותר בעניך.

שלב רבעי:
קדימה לעבודה! מתכננים ומבצעים את כל הצעדים שיש לעשות כדי להגיע למטרה .בשלב זה אנחנו גם מתמודדים עם כל הפחדים, "השדונים" והחסמים. אל תדאג אני אתך ביחד ננצח ומכאן גם תלמד להתמודד בעצמך עם כל חשש שעולה.

שלב החמישי:
שלב שבו נפגשים כדי לסכם, להעמיק את הלמידה בשלב זה אתה מקבל לידך את העוצמות שקיימות בך כי מכאן אתה יכול להמשיך לבדך. אני כמובן תמיד יהיה זמינה בשבילך ומוכנה להזכיר לך שאתה נולדת כדי להצליח.

לקבלת אימון תעסוקתי השאר פרטים או התקשר :050-7448628
"זיוה היקרה,בזכותך מצאתי את המשרה שתמיד חלמתי עליה" גאיה .כיום מנהלת קשרי קהילה ,נס ציונה.
"כמה נעים לקום בבוקר ולדעת שגם היום יהיה לי יום מדהים בעבודה"- גדי מנהל מתנ"ס במרכז
"עכשיו הכל ברור לי ,תמיד רציתי להיות מורה אבל לא העזתי לומר את זה בקול רם-תודה לך זיוה"- גלית מורה לאמנות בית ספר תיכון לאומנויות במרכז 
"לא יאמן איך החיים נראים אחרת כשכייף ללכת לעבוד עם חיוך" -דניאל מנהל מכירות בהי טק.
אשמח ללוות גם אותך בדרך למציאת המשרה שתמיד חלמת עליה.