ההזדמנות שלך להצלחה

אימון להצלחה בכל תחומי החיים. - אימון עסקי
אימון עסקי
עסק מצליח בזכות האנשים המפעילים אותו!
אימון עסקי
הנו  תהליך אימוני  הממוקד באנשים המפעילים את העסק. ותוך התייחסות לשלב ההתפתחותי בו העסק נמצא בתחילת התהליך, שלבי ההתפתחות הם:
שלב הרעיון-שלב בו היזם חושב על האפשרות להקמת עסק:  תוכן האימון יהיה בגיבוש הרעיון,התמודדות עם חששות של תחילת הדרך,גיבוש חזון עסקי ובנית תוכנית פעולה  על מנת לצאת לדרך.
עסק הפועל בתחילת דרכו:  בשלוש השנים הראשונות לפתיחת העסק,העסק נמצא במצב של סכנת סגירה והוא אינו מייצר רווחים בדרך כלל זאת מכיוון שהוא אמור להחזיר את ההשקעות הראשוניות ,תחילת הדרך של עסק רצופה בלמידה ותלויה ביכולת ההתמדה של היזם. כאן הליווי האימוני יתמקד בפיתוח,שיפור מיומנויות ניהולית,הכשרת עובדים,שיפור יכולות המכירה והשיווק של העסק.
עסק וותיק: עסק ששרד את שלוש השנים הראשונות,תוכן האימון יהיה ממוקד אף הוא בפיתוח מיומנויות ניהול ומכירות,התרחבות,יעילות והתייעלות,בחינה של החזון מול המציאות,ניהול זמן אפקטיבי,שינוי תפיסה עסקית ועוד.
גודל העסק: ארגון גדול ,קטן ,בינוני: התוכן נע סביב פיתוח מיומנויות של ניהול עובדים,תקשורת ארגונית,אקלים ארגוני וכמובן ניהול זמן,ניהול סיכונים ועוד.
מטרת העל באימון עסקי באופן כללי: שיפור מיומנויות עסקיות בקרב המפעילים של העסק כך שהעסק ישגשג ויצליח לממש את חזונו.   (וכמובן יגיע לרווחים מקסימליים באופן יעיל) בהקשר זה אימון עסקי מתאים ליזם,לבעל העסק,למנהלים הבכירים,הזוטרים,לעובדים ונותני השירותים.

דרך האימון תיהיה פגישות אחד על אחד,אימון קבוצתי ,אימון צוותי(זוגי או בקבוצות קטנות כגון צוות ניהול וכד'). 
מגיע לך לנהל עסק מצליח. לתאום פגישה השאר פרטים