ההזדמנות שלך להצלחה

אימון להצלחה בכל תחומי החיים. - אימון קריירה
אימון לקריירה מצליחה

אימון קריירה חולש על תחומים רבים והמשותף להם הוא מימוש  והגשמה. מימוש היכולות והכישורים והגשמה של שאיפות וחלומות.
קריירה היא למעשה ההגשמה והמימוש שלנו על ציר הזמן. ניהול קריירה מצליחה כולל בתוכו ציוני דרך שאספנו לעצמנו במהלך השנים שיש בהם הצלחות ואי הצלחות. אי הצלחה אינה מעידה על כישלון אלא על ניסיון וידע שאספנו במהלך חיינו. כאשר אדם יודע לנהל קריירה הוא למעשה מוביל את עצמו לעבר ההצלחה לממש ולהגשים. קריירה מצליחה יכולה להיות בכל תחום ומדדי ההצלחה תמיד יהיו מוגדרים על ידי האדם עצמו-לעולם לא על ידי הסביבה.

למי מתאים אימון לניהול קריירה  מצליחה?

אימון קריירה מתאים לכול אדם המעוניין לשנות את כיוון ההתפתחות המקצועית שלו, לאתר  כיוון חדש, לצעירים מומלץ מאוד לתכנן את הקריירה שלהם כבר בשחרור מהצבא, לאנשים המתקשים להשתלב במקומות עבודה מכל סיבה שהיא, למי שרוצה להתפתח בתחום שלו אך לא מצליח לעשות זאת לבד, למעוניינים לשפר מיומנויות תקשורת ,ניהול זמן, לקבל כלים להתמודד טוב יותר עם מנהלים, כפיפים ,לבקש העלאה בשכר, לפתח תחביבים ושעות פנאי ועוד ועוד...

כיצד האימון לקריירה יכול לעזור לאנשים אלו?

העזרה שיכול האימון לתת בתחום הקריירה היא :
  1. לעזור למתאמן לאתר את הרצונות שלו ולהפוך אותן למטרות ברות השגה. כלומר להגשים שאיפות.
  2. לתת כלים לקבלת החלטות, ניהול זמן, מיומנויות תקשורת, אסרטיביות ושיפור יכולות לקידום עצמי.
  3. חקירה והתבוננות מעמיקה בערכים של המתאמן וקבלת תובנות לגבי כישורים ,היכולות ואף החלומות האמתיים.
  4. האימון נותן העצמה ,מיקוד והרבה כוח להמשך הדרך.
 
מה הן התוצאות  אימון קריירה?

כש המתאמן נמצא על הדרך המובילה אותו להגשמה והמימוש תוך שהוא מצויד בכלים מיומנויות ויכולות להשיג כל מטרה קרייריסטית. לעיתים המתאמן משיג עם סיום האימון את מטרותיו ולעיתים הוא בדרך הנכונה להשגתן.
תוצאה נוספת היא תחושת השלמות, העוצמה והכוח לפעול למען עצמו.
 
האם אנשים בעלי מוגבלויות יכולים להצליח האימון לקריירה?

התשובה היא בהחלט כן!
עם הנגשה מתאימה לפי צורכי המתאמן :קוגניטיבית, פיזית או נפשית .זאת מתוך אמונה שלכול אדם יש את השביל שלו להגשמה אישית .

למה כדאי לי להתאמן אתך?

תחום הקריירה הוא תחום ההתמחות העיקרי שלי ,צברתי ניסיון של אלפי שעות אימון ומאות תהלכי אימון שרובם הסתיימו בהצלחה ,אני יודעת לעזור לך לאתר במדויק את הרצונות, הכישורים והיכולות ויודעת לעזור לך לתרגם אותם למציאות תוך העצמה והעלאת המוטיבציה, שיפור הביטחון העצמי ובניית ערך עצמי שניתן באמצעותו להשיג כל מטרה שתציב לעצמך גם אחרי שנפרד.
עבדתי עם אנשים שונים חלקם לא האמינו בעצמם ובטח שלא האמינו שהם יכולים להגשים את החלומות שלהם ובסוף התהליך הם הופתעו כמה שהם מסוגלים להרבה יותר ממה שהם חושבים. הרבה פעמים אנחנו שבויים בפנטזיות חברתיות, בחלומות של הסביבה שלנו ושמים בצד את הנטיות והרצונות שלנו. פגשתי עורכי דין שרצו לעסוק בהוראה אך פחדו לגשת לתחום, אומנים חבויים שפחדו "לצאת מהארון" כי אין בזה פרנסה, אנשים שחלמו להיות שחקני קולנוע אבל "אמא"רצתה שיהיו מהנדסים ,אנשים שמחליפים עבודות כל כמה חודשים, בעלי מוגבלויות שהרגישו חסרי ערך תעסוקתי ,מנהלים ללא יכולת לנהל דיאלוג ובעלי קושי ביחסי אנוש, אנשי מכירות שנגמר להם הכוח ועוד ועוד... המשותף לכולם הוא שכל אחד ואחד מהם מצא את השביל הנכון שלו להגשמה האמתית וכשזה קורה גם הסביבה לומדת לכבד את זה ותחושת המימוש היא מלווה באושר מתפרץ והרבה עוצמה. זאת הסיבה שאני כבר 10 שנים מאמנת וכנראה שכבר אי אפשר להתנתק מהתחושה הזו שלגרום למישהו להשיג את האושר והמימוש שלו.
 
 
 

 

 לתאום פגישה השאר\י פרטים :
אימון לצמיחה הדרך להצלחה בטוחה ,050-7448628,zivaavneri@gmail.com